Ezt az oldalt Nektek készítettük gyerekek! Ide gyűjthetitek azokat a játékokat, amelyek tetszenek Nektek. Egy-egy játék képét, adatait elküldhetitek szüleiteknek, nagyszüleiteknek. Ahhoz, hogy ezt megtegyétek be kell jelentkezni a REGIO oldalára.
Ha regisztráltál már, akkor itt bejelentkezhetsz.
Belépés
Regisztráció
Ha még nincs felhasználóneved, pillanatok alatt regisztrálhatsz!
Figyeld meg, hogyan tör ki egy tűzhányó! A 4M mini vulkán készlet egy színes műanyag vulkánt tartalmaz, ami akár a zsebedben is elfér. A vulkánt több módon is fel tudod ébreszteni, szórj szódabikarbónát a vulkán aljába, majd önts a tetejére ecetet, amint reakcióba lép a két anyag, a vulkán kitör! Ha csak sütőport találsz otthon, szórd a vulkánba, majd állítsd bele egy nagy pohár vízbe, a és láthatod, milyen, amikor füstöl a tűzhányó krátere! A harmadik módot a fürdőkádban tudod eljátszani, itt fürdősóra és vízre lesz csak szükséged, hogy elérd a kitörést! A kémiai reakciók során szén-dioxid termelődik, a visszamaradt anyagok teljesen veszélytelenek! A 4M mini vulkán készlet mérete: 5 cm.
FIGYELEM! A REGIO JÁTÉK Webáruház önálló játéküzletként működik, ezért a webáruház oldalain megjelenő játékok árai a REGIO JÁTÉK üzleteiben kínált áraktól eltérhetnek. Áraink az áfát tartalmazzák és forintban értendők. A termékek színben és méretben a fotón látottaktól eltérhetnek.