Ezt az oldalt Nektek készítettük gyerekek! Ide gyűjthetitek azokat a játékokat, amelyek tetszenek Nektek. Egy-egy játék képét, adatait elküldhetitek szüleiteknek, nagyszüleiteknek. Ahhoz, hogy ezt megtegyétek be kell jelentkezni a REGIO oldalára.
Ha regisztráltál már, akkor itt bejelentkezhetsz.
Belépés
Regisztráció
Ha még nincs felhasználóneved, pillanatok alatt regisztrálhatsz!
Készen állsz egy gyors kvízjátékra? Most kiderül ki a legnagyobb rajongója a Harry Potter filmeknek és karaktereknek. Harry Potter kvíz játék, egy kérdezz-felek játék. A kártyák különböző témakörökben tesznek próbára, kártyánként 5 kérdés vár a megválaszolásra. Ha nem tudod az se baj, a kártyákon a megfejtést is megtalálod, így legközelebb már több mindent fogsz tudni például az adott szereplőről. Pörgős szórakoztató játék Harry Potter rajongóknak. Játékosok száma: 2-8 fő. Játékidő: 15 perc. Méret: 10,5 x 10,5 x 4 cm ( csomagolás ).
7 éves kortól ajánlott
FIGYELEM! A REGIO JÁTÉK Webáruház önálló játéküzletként működik, ezért a webáruház oldalain megjelenő játékok árai a REGIO JÁTÉK üzleteiben kínált áraktól eltérhetnek. Áraink az áfát tartalmazzák és forintban értendők. A termékek színben és méretben a fotón látottaktól eltérhetnek.